Poznaj nasze najpopularniejsze zabiegi

Zmienna aura dała Ci się we znaki? Może warto coś zmienić, poprawić, odżywić? To najlepsza pora na wykonywanie zabiegów kosmetycznych, aby olśnić wszystkich urodą ze zdwojoną siłą. Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy naszych kosmetyczek.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA


Czyli bezoperacyje odmładzanie skóry. Metoda wykorzystuje technikę mikronakłuć (mikroperforacji) naskórka. W rezultacie struktura naskórka nie stanowi bariery i substancje aktywne przenikają przez nią i rozprzestrzeniają się w skórze właściwej. Mikronakłuwanie intensywnie stymuluje regenerację kolagenu, elastyny i metabolizm skóry, przez co jest stosowane w następujących zabiegach:
 

 *  odmładzanie, regeneracja skóry         
 *  redukcja zmarszczek
 *  spłycanie blizn, w tym potrądzikowych
 *  wygładzenie skóry
 *  zabiegi wybielające
 *  poprawa kolorytu cery, owal twarzy
 *  poprawa penetracji aktywnych składników

 

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

 

To alternatywna technika w stosunku do mezoterapii igłowej.Jest zabiegiem zupełnie bezbolesnym, przyjemnym i komfortowym. Emisja fal następuje w sposób kontrolowany komputerowo do trzech warstw skóry: naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej.

 

Wskazania do zabiegu z wykorzystaniem fal radiowych:

* redukcja zwiotczeń; * poprawa krążenia krwi;

* lifting twarzy, szyi, dekoltu, ramion, brzucha, ud i pośladków;

* poprawa owalu twarzy;  * uniesienie opadających powiek;

* redukcja tkanki tłuszczowej w okolicy podbródka;

* spłycenie blizn, np. potrądzikowych i rozstępów; 

* redukcja cellulitu i lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej;

* wymodelowanie ciała.

AIR BRUSH - opalenizna spod prysznica

 

To najnowszy sposób opalania bez słońca. Metoda natrysku Air Brush, rodem z Hollywood, zapewnia naturalną opaleniznę w ciągu kilku minut. Skóra po prysznicu opalającym jest naturalnie złocista, nawilżona i odżywiona, zaś osoba poddająca się temu zabiegowi opuszcza gabinet kosmetyczny nie dość, że z poprawionym wyglądem, to dodatkowo odprężona.


Co opala? Preparat jest koktajlem składników wchodzących w naturalna reakcję ze skórą oraz antyutleniaczy, witaminy E, C, beta-karotenu, masła kakaowego i Aloe Vera. Składniki te dobrze służą każdej skórze, a dodatkowo przyspiesza­ją gojenie się ran na skórze. Air Brush jest bezpieczny, także dla matek w ciąży i kobiet kar­miących, nie powoduje podrażnień. Efekt zabiegu widoczny jest po kilku godzinach i utrzymuje się na skórze do 10 dni. Opalenizna uzyskana metodą Air Brush, tak jak opalenizna naturalna, jest wodoodporna i stopniowo jaśnieje znikając wraz z naturalnym złuszczaniem sie naskórka.

Peeling kawitacyjny

 

Ma wiele zalet: ujędrnia skórę, wygładza zmarszczki i stymuluje odnowę komórek. Przekonaj się, jak wiele innych zalet na jeszcze ten zabieg kosmetyczny. Do jego wykonania służy specjalny aparat, który wytwarza ultradźwięki Powodują one powstawanie mikropęcherzyków z wody rozpylonej na powierzchni skóry. Są wypełnione gazem i pod wpływem drgań zapadają się, co prowadzi do miejscowego wzrostu temperatury i spadku ciśnienia. Działa to jak specyficzny masaż, który przyspiesza metabolizm komórek i cyrkulację krwi, rozdrabnia zwapnienia oraz ułatwia usuwanie zbędnych produktów przemiany materii. Mięśnie rozluźniają się, dzięki czemu twarz jest wypoczęta i odświeżona. Warstwa rogowa naskórka ulega głębokiemu złuszczeniu, dlatego pory uwalniają się od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii, substancji toksycznych i pozostałości kosmetyków używanych do codziennej pielęgnacji. Już jeden zabieg wyraźnie poprawia wygląd twarzy, jednak najlepsze efekty daje seria: raz w tygodniu przez 5-6 tygodni. Jeden zabieg trwa około 20 minut.

Poznaj z nami świat piękna.

KOSMO-SOLAR STUDIO        ul. Chorzowska 7     40-121 Katowice    tel. 728 600 500    tel. 32  205 25 07         e-mail: propagator@op.pl

ul.